TM SADKO

ЦІЛІ, ПРИНЦИПИ І ЦІННОСТІ

 

ТМ «SADKO» - це якісна європейська садова техніка, яка впевнено завойовує популярність і отримує все більше визнання серед українських споживачів. Сучасні технології, європейська якість і конкурентоспроможна ціна дозволяє нашій продукції гідно суперничати з відомими марками.

Продукція «SADKO» виготовляється на сучасних заводах, оснащених комп'ютеризованими лініями, які використовують самі передові технології збирання. Всі заводи сертифіковані по ISO 9001. На підприємствах впроваджено і успішно здійснюється ефективне управління якістю на всіх стадіях виробництва. Це гарантія того, що завод виробляє тільки високоякісну продукцію.

На всю продукцію «SADKO» встановлюються тільки надійні і перевірені вузли, механізми з підвищеним запасом міцності. Техніка оснащена двигунами, розробленими по запатентованим технологіям світових брендів, таких як: Briggs & Stratton, Honda та інших відомих виробників.

 

ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ :

 

1. ВАЖЛИВО БУТИ ВІДКРИТИМ ДО НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Кожен день з`являються нові можливості тільки для тих, хто хоче побачити їх і впроваджувати. У нашій сфері все відбувається точно так. Ми цікавимося не тільки садовими і польовими роботами, а також тим, як вам допомогти в цій справі. Ми цікавимося новими досягненнями і появою нових технологій. Всі вони дозволяють поліпшити якість вже готової відмінної продукції, знизити кінцеву ціну на наш товар для покупців.

 

2. ПЕРЕД ЗАПУСКОМ НОВОГО ПРОДУКТУ ЗАВЖДИ ПРОВОДИТЬСЯ ВИВЧЕННЯ РИНКОВОЇ СИТУАЦІЇ.

Жоден продукт не потрапляє на ринок без вивчення ситуації та попиту. Тому весь асортимент нашої продукції має своїх покупців і використовується по всій території України. Ринковий попит змушує нас постійно шукати нові рішення, адже постійно відповідати мінливим смакам людей неможливо, але дуже цікаво намагатися. Нам подобається цей виклик і він змушує нас проводити складні дослідження з гарантованим результатом.

 

3. В ОСНОВІ УСПІХУ ЛЕЖИТЬ ПРАГНЕННЯ ДО ІННОВАЦІЙ, ТОМУ КОМПАНІЯ ЗАВЖДИ НАЦІЛЕНА НА ОНОВЛЕННЯ НОВИХ МОДЕЛЕЙ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ.

Пошук нових рішень і виведення готового продукту на ринок вважається одним з найбільш важливих моментів для нас. Наше прагнення до новаторста і вдосконалення можна порівняти з тим, як малі діти бачать цей світ. Але, в нашому випадку це прагнення не закінчується ніколи, а з віком тікі збільшується.

 

4. ПРИЙНЯВШИ РІШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК НОВОГО НАПРЯМКУ В САДОВИЙ ТЕХНІЦІ - РУХ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД І ТІЛЬКИ НА ВИСОКОМУ РІВНІ, ЗГІДНО НОВИХ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Після того, як вивчено попит і вивчені нові технології, ми переходимо до виробництва нового товару. Кожен етап має свої терміни, строки дотримуються крок за кроком. Цей процес налагоджений протягом десятиліття успішної роботи. Результат ви бачите зараз перед собою.

 

5. КОМПАНІЯ ВДОСКОНАЛЮЄТЬСЯ ТА ОБ'ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ ПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ.

У процесі роботи ми самі розвиваємося як компанія-структура, і як компанія-професіоналів. Кожен співробітник отримує можливість застосувати власні знання і привнести своє нове бачення процесів. Подібні рухи завжди ведуть за собою всю компанію і, як результат, знаходять нові перспективні ринки.

 

ЯК РЕЗУЛЬТАТ: ТЕХНІКА "SADKO" - ПРЕКРАСНЕ ПОЄДНАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ і ДЕМОКРАТИЧНОЇ ЦІНИ!

Ми щиро бажаємо Вам приємної роботи і багатого врожаю разом з інструментами і технікою для саду «SADKO».

Присоединяйтесь к нам