Досягнення

Ми постійно вдосконалюємо як сервіс, так і якость пропонованої продукції.

 

НАШЕ ГОЛОВНЕ ДОСЯГНЕННЯ - ЗАДОВОЛЕНИЙ КЛІЄНТ.

Ми робимо все для того, щоби кожна людина, яка звернулася до нас, отримала максимум уваги.

 

Компанія слідує сталому розвитку і дотримується:

1. ЕКОНОМІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ, ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ.

Розраховується баланс між потужністю садової техніки та витратами на її утримання, включаючи в формулу розрахунку собівартість виготовлення самого товара. Проводятся постійні маркетингові та лабораторні дослідження, приймаючи активну участь у виставках і презентаціях в Україні, та за кордоном. Другий шлях - аналіз світового досвіду щодо економії споживання енергетичних ресурсів. Як результат, двигуни садової техніки ТМ "Sadko" відрізняються низьким споживанням, високим моторесурсом і доступною ціною, за рахунок застосовуваних даних.

 

2. ЧИСТА ЕКОЛОГІЯ ТА ЗБЛИЖЕННЯ З ПРИРОДОЮ.

  Ми намагаємося створити екологічний баланс між потребою людини зараз та захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потреби в безпечному та здоровому навколишньому середовищі. Компанія надає перевагу роботі з такими технологіями, які дозволять наблизити відносини з природою до норми, зокрема:

  • сприяти неглибокої обробці землі (культиватори, мотоблоки)
  • покращувати водопостачання землі (мотопомпи)
  • збільшувати кількість нових дерев (мотобури)
  • забезпечувати чисте екологічне тепло в будинках (дроворуби)
  • природні добрива прямо з ділянки (подрібнювачі)
  • догляд за красою саду і рослин (мотокоси, трімери, кущорізи, висоторізи, ланцюгові пили, повітродувки)

   

  3. ГРОМАДСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

  Компанія активно працює над власною репутацією, яка повністю відкрита для нових людей. Прі цьому ми дотримуємося законів та етичних норм. Турбуємося як про свій персонал, так і про наших постачальників, так і, звичайно ж, про наших клієнтів.

   

  Ми надаємо повний спектр передпродажного і післяпродажного обслуговування техніки, а також гарантійний та післягарантійний ремонт.

  Для економії Вашого часу ми здійснюємо доставку товарів по всій території України будь-яким зручним для Вас способом. Замовлений у нас товар прибуде до Вас в точно обумовлені терміни. А сама доставка буде проведена безкоштовно!

  Компанія постійно стежить за новинками на ринку садової техніки та інструменту. Наші інженери ретельно тестують нові взірціі, вибираючи найбільш досконалі, вбудовують їх у продукцию SADKO. Тому, ми є лідерами на ринку в цій галузі і стабільно утримуємо позиції.

   

   

  Присоединяйтесь к нам