Виставки та заходи

Петрівський ярмарок в Чернівцях

1-12 липня 2015 року в Чернівцях пройшов традиційний Петрівський ярмарок. Компанія "Садко Україна" прийняла в ньому участь, як відомий виробник садової техніки, яка користується стійким попитом на протязі останніх років.

Міжнародна виставка "Інтертул Київ 2015"

2-5 березня 2015 року компанія ТОВ "Садко-Україна" представила свою садову техніку в м.Києві на міжнародній виставці «Інтертул Київ-2015». Участь компанія в цій виставці бере вже шостий рік поспіль. На виставці «Інтертул Київ-2015» було представлено міжнародні і національні компанії, які реалізують професійний і напівпрофесійний інструмент.

SADKO на Всеукраїнському конкурсі вальників лісу-2014

У серпні 2014 року команда лісорубів компанії ТОВ "Садко-Україна" взяла участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурса вальників лісу, який проходив в Тернопільській області. Як показав конкурс, бензопили TM Sadko повністю впоралися із завданнями в різних номінаціях.

Національна виставка "АгроЕкспо" м. Кіровоград

2-4 жовтня 2014 року в м.Кіровограді відбулася національна виставка "АгроЕкспо", де компанія ТОВ "Садко Україна" представила сучасну мототехніку для саду, машини для обробки землі, спеціалізоване обладнання для фермерів. Особливим попитом користувалися генератори, бензопили, елекропили та дроворуби, які використовуються в осінній і зимовий період року.

Міжрегіональна спеціалізована виставка "Дача.Сад.Город." м.Вінниця

Цікавою особливістю даної виставки був імпровізований форум серед старих і нових власників продукції Sadko. Ті клієнти, які вже мають досвід в користуванні технікою ділилися своїми враженнями, цікавими фактами з новими клієнтами. Інформація про особливості обробки землі, обрізку дерев і обприскування дерев була дуже акутальною і цінною.

Промо-акція в м. Мукачеве, Закарпатської області

Вересень 2014 року, м.Мукачево, ринок "ГІД". Компанія ТОВ "Садко Україна" відзначила початок осені демонстрацією сільськогосподарської техніки на місцевому ринку. Кожен бажаючий мав можливість спробувати техніку в роботі. Головною увагою користувалися бензопили, як основний інструмент садової роботи на осінь в Закарпатті.

Сорочинська ярмарка

18-24 серпня 2014 року, с. Сорочин, Полтавська область. Компанія "Садко Україна" взяла участь у Сорочинському ярмарку. За період ярмарки представники компанії змогли познайомити з TM Sadko більше 800 відвідувачів. Стенд компанії відвідали делегації з Білорусії, Китаю, Латвії та інших країн, відзначивши високу якість продукції.

“День поля” 2014

17 липня 2014 року в м. Ужгород Закарпатської області представники компанії "Садко Україна" взяли участь у "Дні поля". На цьому заході зібралися близько 100 представників агрохолдингів, фермерських господарств та представників компаній.

Присоединяйтесь к нам