Міжрегіональна спеціалізована виставка "Дача.Сад.Город." м.Вінниця

1-4 жовтня 2014 року в м.Вінниця відбулася XII міжрегіональна спеціалізована виставка "Дача. Сад. Город." Серед її учасників була ​​компанія ТОВ "Садко Україна", яка привернула увагу садівників і дачників асортиментом культиваторів, мотокос, бензопил, а також подрібнювачів гілок. Всім бажаючим надали можливість скористатися технікою, випробувавши її дійсно значні переваги перед ринковими аналогами.

Цікавою особливістю даної виставки був імпровізований форум серед старих і нових власників продукції Sadko. Ті клієнти, які вже мають досвід в користуванні технікою ділилися своїми враженнями, цікавими фактами з новими клієнтами. Інформація про особливості обробки землі, обрізку дерев і обприскування дерев була дуже акутальною і цінною.

Техніка, яка найбільше користувалася попитом і була продана буквально в перший день виставки - це бензопили і електропили, обприскувачі бензинові, а також нові моделі мотокос. Високий сервіс обслуговування, детальні консультації користувацьких переваг, рекомендації щодо подальшого догляду за технікою ТМ Sadko викликали великий інтерес у відвідувачів ярмарку. Також на виставковому майданчику було представлено багато новинок, що викликало чималий інтерес у фахівців і любителів зеленого господарства.

Присоединяйтесь к нам