Підвищення ефективності роботи електричного тримера

УВАГА! При роботі з виробом, для запобігання можливості отримання травм через предмети, які вилітають з-під робочого тримера, завжди надягайте захисні окуляри і рукавички.
 • Перед зкошуванням трави ретельно огляньте робочу ділянку і звільніть її від сторонніх предметів, включаючи уламки скла, шматки дроту, арматури, каменів і т.д. так як вони можуть пошкодити інструмент або нанести травму користувачу і оточуючим
 • Не перевантажуйте електричний двигун. Скошувати траву слід кінчиками тримерної леси, так як скошування всієї довжиною - зменшує ефективність роботи і може привести до перенавантаження електричного двигуна. Намагайтесь працювати з робочою швидкістю. Не притискайте лесу до землі.
 • Для попередження передчасного зносу леси і зменшення додаткового навантаження на електричний двигун, скошування трави висотою більше 20 см слід робити в декілька заходів, зверху вниз. Це запобігає намотуванню трави на котушку інструмента і, як наслідок цього, не приводить до перенавантаження електричного двигуна і передчасного виходу його з ладу. При намотуванні трави на котушку зупиніть електричний двигун і очистіть його від трави.
 • В процесі роботи при зкошуванні трави висотою менше 20 см тримайте інструмент таким чином, щоб він був нахилений вперед - в сторону робочої зони (зони, в якій повинно здійснюватися зкошування), що забезпечить найбільшу ефективність зкошування
 • В процесі роботи тримерна леса поступово зношується і коротшає, що зменшує ширину  обробки трави. Якщо не збільшувати довжину тримерної леси (не випускати її з котушки), то вона може вкоротитися настільки, що її кінці виявляться всередині котушки. Якщо все ж це сталося, відпустіть кнопку пуску / зупинки електричного двигуна, вимкніть виріб від електричної мережі. Після цього розберіть котушку, витягніть кінці тримерної леси через вихідні отвори в корпусі котушки і знову зберіть котушку.
 • Не допускайте торкання котушки і леси до каменів, бордюрів, твердих покриттів доріжок, парканів і т.д., так як це буде призводити до передчасного зносу (узменшення довжини) тримерної леси, пошкодження котушки або отримання травм користувачем.
 • Не допускайте торкання тримерній лесістовбурів дерев, чагарників та інших насаджень для запобігання їх пошкодження.
 • При зкошуванні трави не допускайте торкання головки котушки до поверхні землі
 • Витрати тримерної леси залежать:
  - від дотримання рекомендацій правильної роботи з інструментом;
  - від типу скошуваної трави;
  - від типу місцевості, де відбувається зкошування. Наприклад, витрата волосіні буде більше при зкошуванні трави навколо фундаментів будинків у порівнянні зі зкошуванням навколо дерев.
 • Забороняється зкошувати траву в небезпечній для зкошування зоні, так як при зкошуванні в ній можливе отримання травм користувачем або оточуючими

Присоединяйтесь к нам