Поради при роботі з газонокосаркою

Зкошування

В перший раз встановіть велику висоту зкошування. Перевірте результат і потім відрегулюйте потрібну висоту.

 

При певних умовах (наприклад, дуже висока трава) може знадобитися збільшити рівень зрізу трави. Це дозволить зменшити зусилля, а також вберегти двигун від перевантаження та без надмірного зкомкування зкошенної трави.

Так само може знадобитися знизити швидкість пересування по землі або обробляти одну ділянку в два або декілька заходів.

При надмірно щільному косінні зменшіть ширину зрізу, перекриваючи раніше пройдені ділянки і косячи повільно.

Для кращого збору трави і при більшості умов зкошування швидкість двигуна слід встановити в положенні МАКС.

При зкошуванні вологої та густої трави, комки зрізаної трави можуть не потрапляти в травозбирач. Зменшіть швидкість пересування по землі і / або обробляйте одну ділянку в два або декілька заходів.

Якщо ряд зкошеної трави залишається з правого боку газонокосарки, пройдіть в напрямку годинникової стрілки дану ділянку заново, збираючи зкошену траву.

Тканина травозбирача може забиватися брудом і пилом в ході експлуатації газонокосарки, і в результаті менша кількість трави потраплятиме в травозбирач. Щоб уникнути цього, регулярно промивайте травозбирач і просушуйте його.

Тримайте в чистоті верхню частину двигуна близько стартера. Не допускайте зкупчення зкошеної трави в цьому районі. Це полегшить надходження повітря в двигун і продовжить термін його служби.

Рослинність на газоні складається з різних сортів. Постійне зкошування трави газону створює її стійке зростання, сильну кореневу систему і міцний дерновий покрив.

При рідкому зкошування трави газону буде рости висока трава, різні види бур'янів і диких рослин.

При нормальній висоті газонної трави рослинне покриття повинно підтримуватися на рівні 4-5 см. По можливості не викошуйте траву нижче рівня 4 см, оскільки вона може постраждати в посушливий період. При тривалих перервах, коли трава на газоні стане занадто високою, скошування до зазначеного нормального рівня слід проводити в декілька заходів.

Мульчування

Спеціальний мульчувальний ніж заново переробляє і подрібнює зрізану траву, таким чином, вона зменшується в розмірі і при попаданні на газон, вона розпорошується по траві. Також трава швидко розкладається і забезпечує газон поживними речовинами. Завжди здійснюйте мульчування при максимальній швидкості двигуна, це забезпечить ще краще подрібнення.

Слідкуйте за тим, щоб зрізана трава та інше сміття не скупчувалися на кожусі косарки. Це забезпечить більшу продуктивність газонокосарки.

Не прцюйте з газоном, якщо трава мокра. Мокра трава схильна до зкомкування, що перешкоджає мульчуванню. Кращий час для косіння - відразу після полудня. До цього часу трава висихає. Свіжоскошена трава зранку не перебуває під дією прямих сонячних променів.

Для досягнення найкращих результатів, відрегулюйте висоту зрізу так, щоб ніж зрізав верхню частину трави на одну третину довжини. Якщо трава переросла, може знадобитися збільшити висоту зрізу; це дозволить вберегти двигун від перевантаження та залишати менше комків скошеної трави. При надмірно щільною траві зменшіть ширину зрізу, перекриваючи раніше пройдені ділянки і косячи повільно.

При мульчуванні трави певного типу і певної щільності може знадобитися повторно обробити раніше пройдені ділянки, щоб повністю подрібнити траву. При повторному проходженні косіть поперек (перпендикулярно) площині газону, обробленого раніше. Міняйте напрямки косіння щотижня. Один тиждень косіть, починаючи з північної частини у напрямку на південь, наступний тиждень - зі сходу на захід. Це допоможе уникнути утворення залисин на газоні.

Примітка: Регулярно оглядайте ріжучий ніж.

Присоединяйтесь к нам