Який культиватор обрати?

Широкий вибір представлених на ринку культиваторів і мотоблоків змушує недосвідченого покупця задаватися безліччю питань: який культиватор вибрати? як вибрати культиватор чи мотоблок? Яка між ними різниця?

Під час купівлі подібної техніки слід взяти на озброєння одне важливе правило - чим потужніша модель, тим вона дорожча, тому немає сенсу купувати культиватор з більшою потужністю, ніж та, яку вимагає розмір вашої оброблюваної ділянки.

SADKO - ET-390

Для невеликих земельних ділянок (до 10 соток), з легкими грунтами, цілком підійдуть легкі культиватори. Наприклад, моделі SADKO ЕT 390 (електричний) або T 380 (бензиновий). Невеликі габарити і ширина обробки роблять їх дуже маневреними і дозволяють працювати у вузьких міжряддях і важкодоступних місцях, де більш габаритна техніка не пройде.

SADKO - T-500

Для обробки великих земельних ділянок Вам знадобиться техніка потужніша й важча (важче 60 кг). Для таких завдань рекомендуємо мотоблоки SADKO. На них можна навішувати додаткове обладнання, наприклад, плуг або окучник, а також буксирувати причіп з вантажем до 300кг. Це напівпрофесійна техніка для обробки значних територій і виконання широкого спектру різних сільскогосподарських робіт. Для ділянок, розміри яких до 20 соток, краще придбати культиватор середнього класу.

SADKO - M-400 У цю категорію входять мотокультиватори SADKO T 500 и М 400.

Завдяки більшій масі вони стійкіші, з ними зручніше працювати, докладаючи менше фізичних зусиль. Дані моделі мають велику продуктивність, ніж легкі культиватори. У них не тільки ширша обробка землі, а й фрези більшого діаметру, що дозволяє обробляти грунт на велику глибину.

Присоединяйтесь к нам