SADKO UKRAINE Конфіденційність

Вступ

Це "Нагадування про конфіденційність" застосовується до персональних даних клієнтів, зібраних або використовуваним компанією Sadko Ukraine або її афілійованими особами або дочірніми компаніями (далі - "Садко"). "Садко" цінує інтерес, який Ви проявляєте до нашої компанії, продуктів і послуг, відвідуючи наші веб-сайти, www.sadko.ua або пов'язані з ними комунікаційні канали, це, крім іншого, наші сторінки в соціальних мережах і / або канали і блоги (далі спільно - "Сторінки Садко"). "Нагадування про конфіденційність" застосовується до всіх персональних даних, які "Садко" збирає під час Вашої взаємодії з "Садко", наприклад, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, використовуєте продукти або послуги, запропоновані "Садко", купуєте продукти "Садко", підписуєтеся на розсилку новин, звертаєтеся в службу підтримки клієнтів і т. д.

 

Згода на обробку персональних даних

 1. Ви як суб'єкт персональних даних (далі - «Суб'єкт»), заповнюючи будь-яку форму на цьому сайті, що передбачає передачу персональних даних, даєте згоду Підприємству ТОВ "Садко Україна", яке є Власником персональних даних (далі - «Власник»), на обробку персональних даних (далі - «ПД»), добровільно наданих Вами. Суб'єкт зобов'язується надавати точні і правдиві відомості про себе, а також своєчасно повідомляти власника про зміни, що стосуються наданих відомостей.
 2. Ми просимо Вас надавати нам свої персональні дані для наступних цілей, але, не обмежуючись ними: Зазвичай ми обробляємо Ваші персональні дані лише з тією метою, про які ми повідомили Вам. Якщо ми будемо використовувати їх для інших цілей (тісно пов'язаних із зазначеними), то будуть застосовуватися додаткові заходи щодо захисту даних, якщо цього вимагає законодавство.
  - придбання продукції "Садко" через Інтернет;
  - активація або реєстрація певних продуктів;
  - отримання відомостей про продукти та послуги від компанії Sadko Ukraine;
  - участь в онлайн-спільнотах "Садко", включаючи наші канали / сторінки в соціальних мережах і блогах;
  - збереження Ваших переваг для майбутньої взаємодії та обміну інформацією з "Садко";
  - для допомоги нам у розробці продуктів і створення персоналізованих пропозицій, оптимізації обслуговування клієнтів та постійного вдосконалення наших веб-сайтів;
  - для допомоги нам в удосконаленні продуктів і послуг, і щоби компанія Sadko Ukraine могла інформувати Вас про нові продукти та послуги або запрошувати Вас до їх тестування;
  - рішення проблем клієнтів і / або рішення проблем з продуктом;
  - отримання персоналізованих повідомлень, спеціальних пропозицій і реклами, які відповідають Вашим особистим інтересам, на підставі даних, які ви надаєте нам, а також даних, зібраних нами за допомогою cookie-файлів або - аналогічних методів при використанні Вами веб-сайтів "Садко" / соціальних мереж / блогів. Для отримання більш докладної інформації про те, як ми використовуємо cookie-файли, перейдіть за цим посиланням;
 3. Суб'єкт повідомлений і добровільно надає Власнику згоду на обробку наступних персональних даних:
  1. Прізвище, ім'я, по-батькові;
  2. Адреса поштова;
  3. Адреса електроної пошти;
  4. Контактний номер телефону;
  5. Профіль у соціальній мережі;
  6. Ваша стать;
  7. Вік: рік, місяць і дата народження;
  8. Інформація про продукти, які Ви придбали;
  9. Використання Вами наших сторінкок Садко і Ваші дії з ними;
  10. Ваші інтереси;
  11. Паспортні дані;
  12. інша інформація, пов'язана з Вашою поведінкою в мережі.
 4. Суб’єкт повідомлений і надає Власнику згоду на здійснення з персональними даними Суб'єкта наступних дій:
  - Збір в обсязі, необхідному для досягнення мети обробки, зазначеної в пункті 2 цієї статті;
  - Обробку, включаючи, але не обмежуючись, отриманням, реєстрацією, накопиченням, систематизацію, зберіганням, адаптуванням, уточненням (оновленням, зміною, поновленням), використанням, поширенням (в тому числі, передачу розпорядникам та третім особам, зокрема, авторизованим сервісним центрам, і іншим третім особам. Все це Власник вирішує самостійно, включаючи передачу даних третій стороні, пов'язаній з реалізацією мети обробки), знеособлення, блокування, знищення, а також будь-які інші дії чи сукупність дій, пов'язаних з обробкою даних, відповідно до мети;
  - Транскордоні передачі будь-яким розпорядникам або третім особам на розсуд власника, за умови забезпечення належного захисту персональних даних і якщо це необхідно для реалізації цілей обробки. Суб'єкт погоджується з тим, що Власник не зобов'язаний окремо повідомляти йому про кожну таку передачу;
  - Внесення змін до персональних даних суб'єкта за зверненням інших суб'єктів відносин, пов'язаних із персональними даними.
 5. Суб'єкт повідомлений про його (її) права Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Суб'єкт має право:
  1. Знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом.
  2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані.
  3. На доступ до своїх персональних даних.
  4. Отримувати не пізніше ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються.
  5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних.
  6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними.
  7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи.
  8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду.
  9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
  10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди.
  11. Відкликати згоду на обробку персональних даних.
  12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
  13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
 6. Термін дії Угоди. Згода суб'єкта діє протягом невизначеного терміну. Персональні дані обробляються в термін, не більше, ніж це необхідно відповідно до їх законного призначення і мети обробки.

Присоединяйтесь к нам