Корисно знати

Опалення дровами

Шукаєте спосіб, як зменшити свої витрати в опалювальний сезон? Уважно вивчіть можливість опалення дровами. Обов'язково вивчіть його, якщо ви можете заготовлювати дрова самостійно, використовуючи бензопилу, дровокол та свій власний транспорт.

Дрова відмінні тим, що це природне джерело енергії, без хімії, без добавок, екологічно чисте джерело.

Дрова відмінні тим, що ліси відновлюються самостійно, немає загрози їх повного зникнення, а при правильній заготівлі не зменшуються лісові масиви.

Додаткові поради: газон

Газон акуратний і рівний - мрія дачника-садівника і просто доброго господаря. Для того, щоб ваш газон був в ідеальній формі, за ним треба доглядати. І це не тільки підстригання трави, це ще і внесення добрив до землі, полив, боротьба за здоров'я рослин. Завдяки цим діям, ви отримаєте саме той результат, який так часто показують на картинках садових буклетів, видно на газонах великих стадіонів, в муніципальних парках і палацових площах. Прийшов час і вам дізнатися про деякі таємниці догляду за газоном.

Який культиватор обрати?

Широкий вибір представлених на ринку культиваторів і мотоблоків змушує недосвідченого покупця задаватися безліччю питань: який культиватор вибрати? як вибрати культиватор чи мотоблок? Яка між ними різниця?

Хімічний захист рослин

Хімічний захист рослин найбільш ефективний спосіб в боротьбі з хворобами і шкідниками культурних та декоративних рослин. Хімічний захист рослин потрібний в тому випадку, якщо ви бачите що рослина ослаблена, на ній з'являються шкідники, які пошкоджують кору, поїдають плоди і листя. 

Рекомендації з догляду за садом: водойми

Роботи по догляду за водоймою полягають у зливанні води на зиму і чищенні дна навесні, перед заповненням його водою. Восени необхідно зливати воду з водоймища, щоб не допустити її замерзання взимку. Навесні потрібно ретельно вичистити і помити дно водойми. Протягом літа є необхідність лише прибирати зайві сторонні предмети, гілки, листя, сміття.

Рекомендації з догляду за садом: альпінарій

Протягом декількох тижнів після посадки рослини, їх необхідно регулярно поливати, навіть якщо погода не особливо суха. Вкорінені рослини поливаються тільки в стійку суху погоду. При поливі треба витрачати по 10-20 літрів на 1 кв.м.

Рекомендації з догляду за садом: квітник

Квітники з багаторічними квітами потребують своєчасного розпушування, прополку, полив, підгодівлю, мульчування, обрізку, оновлення. Однорічні квіти висаджуються на один сезон або навіть на одному місці змінюються кілька видів протягом року.

Рекомендації з догляду за садом: дерева та кущі

Деревно-кущові насадження в саду також вимагають регулярного догляду. Рослини необхідно обрізати, поливати, підгодовувати, стежити за станом грунту, розпушувати і мульчувати його.

Рекомендації з догляду за садом: газон

Комплекс робіт по догляду за газоном включає в себе полив, стрижку, прополку, підгодівлю, проколювання, мульчування і, при необхідності, підсів.

Догляд та обробка землі на виноградниках

Oсновним завданням при догляді та оброці грунту на виноградниках є створення сприятливого теплового, водного, повітряного, поживного режимів для зростання, розвитку і плодоношення кущів. Це досягається шляхом глибокої осінньої або весняної обробки грунту, весняно-літніх культивації та періодичного глибокого розпушування (поновлення плантажа), застосування сидеральних культур, гербіцидів з урахуванням грунтово-кліматичних умов зростання і способів культури.

Страницы

Присоединяйтесь к нам