Правила користування сайтом

Умови користування

Даний веб-сайт (далі - «веб-сайт») створений компанією ТОВ «Садко Україна», що знаходиться за адресою: Україна, 88000, вулиця Швабська, 43, (далі - «Садко»).

Ваш доступ на веб-сайт і його використання регулюються наступними Умовами користування. Крім того, щодо конкретного контенту, даних, матеріалів і інформації, що міститься на цьому веб-сайті або доступні з його допомогою (далі - «Контент»), а також щодо конкретного контенту, даних, матеріалів або інформації, яку ви можете скачати , представити і/або опублікувати на цьому веб-сайті ( «Контент користувача»), або угод, що укладаються через нього, можуть діяти особливі умови. Такі конкретні умови можуть доповнювати ці Умови або, якщо це прямо вказано і тільки в тій мірі, в якій зазначено, змінювати їх.

1. Акцепт Умов користування

Зайшовши на цей веб-сайт або почавши його використання, ви погоджуєтеся бути юридично пов'язанним Умовами користування, а також всіма умовами, що містяться або зазначеними в цій Угоді, або додатковими умовами, зазначеними на цьому веб-сайті. Якщо ви НЕ згодні з цими умовами, ви НЕ повинні заходити на цей веб-сайт і НЕ маєте права його використовувати.

2. Зміна умов

Умови користування можуть бути змінені компанією «Садко» в будь-який час. Такі змінені Умови користування вступають в силу в момент їх розміщення на веб-сайті. Вважається, що, продовжуючи заходити на веб-сайт або використовувати його після зазначеного розміщення, ви погоджуєтеся з такими змінами. Рекомендується регулярно знайомитися з відповідними змінами. «Садко» залишає за собою право закрити веб-сайт або змінити його або його Контент в будь-який час без попереджень на цей рахунок. «Садко» залишає за собою право обмежити доступ будь-якої особи на веб-сайт або його окремі сторінки, а також відмовити в такому доступі або припинити його негайно в будь-який час на власний розсуд без зазначення будь-яких причин і без повідомлень на цей рахунок.

3. Політика використання приватної інформації

Приватна інформація, представлена ​​або зібрана через цей веб-сайт, використовується виключно відповідно до Політики використання приватної інформації «Садко», та ці Умови користування підпорядковуються Політиці використання приватної інформації, яка опублікована на цьому веб-сайті.

"Садко" не бажає отримувати конфіденційну або особисту інформацію від вас через наш веб-сайт. Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яка інформація або матеріал буде вважатися НЕ конфіденційним. Відправляючи "Садко" будь-яку інформацію або матеріал, ви даруєте Sadko Ukraine необмежене і остаточне право використовувати, відтворювати, демонструвати, представляти, змінювати, передавати і поширювати ці матеріали або інформацію, і ви також згодні, що "Садко" може вільно використовувати будь-які ідеї, концепції, know-how і технології, які ви надіслали нам з будь-якою метою.

4. Відмова від відповідальності

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ (В ТОМУ ЧИСЛІ, ТЕКСТИ, ЗОБРАЖЕННЯ, ГРАФИКА, ПОСИЛАННЯ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ), РОЗМІЩЕНА НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ, НАДАЄТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» І «В МІРУ НАЯВНОСТІ». В МЕЖАХ, В ЯКИХ ЦЕ ДОПУСТИМО ЗАКОНОДАВСТВОМ, «САДКО» ТА ЇЇ ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ФІЛІЇ, ПАРТНЕРИ, ЛІЦЕНЗІАТИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ЗАЯВ І ГАРАНТІЙ, ЯК ПРЯМИХ, ТАК І ОПОСЕРЕДКОВАНИХ, В ТОМУ ЧИСЛІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИДУ, ПРИДАТНОСТІ ДО ВИКОРИСТАННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ, ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ЧИЇХОСЬ ПРАВ НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ, А ТАКОЖ ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ, КОНТЕНТУ АБО КОРИСТУВАЦЬКОГО КОНТЕНТУ.

Ні «Садко», ні його дочірні компанії, афілійовані особи, партнери, ліцензіати і постачальники не гарантують, що (i) веб-сайт буде задовольняти вашим вимогам, (ii) веб-сайт буде працювати безперебійно, швидко, безпечно і без будь-яких помилок, а також того, що (iii) результати, які можуть бути отримані з використанням веб-сайту (включаючи будь-яку інформацію і матеріали на цьому веб-сайті) будуть точними, повними, надійними і в інших відносинах відповідатимуть вашим вимогам.

Даний веб-сайт є загальнодоступним. Вам не слід розраховувати на збереження конфіденційності щодо будь-якого Користувача контенту, який ви можете надати цьому веб-сайту. Не надавайте тут будь-яку конфіденційну інформацію.

«Садко» і її дочірні компанії, афілійовані особи, партнери, ліцензіати і постачальники не несуть ніякої відповідальності за перерви і паузи в Інтернеті, мережі при зупинці серверів, де розміщена інформації на веб-вузлах і не гарантують, що веб-сайт і послуги, які він надає, або електронні повідомлення, що направляються компанією «Садко», не містять ніяких вірусів і інших небезпечних елементів. Завантаження будь-яких матеріалів з цього веб-сайту або їх отримання іншим чином здійснюються на ваш розсуд і на ваш ризик. Ви особисто несете відповідальність за будь-які пошкодження вашої комп'ютерної системи або втрату даних, які можуть мати місце в результаті скачування будь-яких таких матеріалів.

Матеріали на сайті "Садко" можуть містити неточності і орфографічні помилки. "Садко" не гарантує акуратності та завершеності матеріалів або достовірності будь-якої ради, думки, твердження. "Садко" залишає за собою право на власний розсуд виправляти будь-які помилки і неточності в будь-якій частині сайту. "Садко" може робити будь-які інші зміни на сайті, включаючи матеріали і продукцію, програми, послуги та ціни (якщо такі є), описані на сайті, без повідомлення користувача.

5. Реєстрація

Для доступу на деякі сторінки веб-сайту і використання деяких його функцій і послуг вам, можливо, знадобиться зареєструватися в якості особи, яка може відправити через сайт інформацію. Дана реєстрація безкоштовна. Після того як ви зареєструєтесь, вам необхідно вибрати унікальне ім'я користувача або «нік» та пароль, а також надати унікальну, дійсну адресу електронної пошти, яку можна перевірити. Дублювання імен користувачів і адрес електронної пошти не допускається, тому якщо введені вами ім'я або адреса вже використовуються, з'явиться повідомлення про те, що вам слід вибрати інше ім'я або адресу. Ми направимо вам по електронній пошті підтвердження, що містить вашу реєстраційну інформацію. У тому випадку, якщо така інформація не буде передана з якої-небудь причини, вам може бути відмовлено в користуванні деякими сторінками, функціями або послугами, для використання яких необхідна реєстрація, або таке користування може бути припинено. Ви будете оперативно оновлювати вашу реєстраційну інформацію, щоб вона була точною і дійсної на будь-який момент часу. Ви особисто несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого пароля. Ми залишаємо за собою право змінити ваше ім'я користувача, видалити наданий вами контент, а також відмовити вам у реєстрації або припинити її, якщо ви виберете ім'я користувача, яке, на наш розсуд, є непристойним, образливим або невідповідним в іншому відношенні. Ви особисто несете відповідальність за обмеження доступу до сайту з вашого комп'ютера (комп'ютерів). Ви погоджуєтеся прийняти на себе відповідальність за всі дії, що здійснюються в рамках вашого облікового запису, під вашим ім'ям користувача і / або паролем, які є результатом такої вашої поведінки, бездіяльності або недбалості. Ви погоджуєтеся, що якщо вам стане відомо про будь-які підозрілі або несанкціонованих дії щодо вашого акаунту, імені користувача та / або пароля, ви негайно зв'язуєтеся з нами, надіславши електронною поштою повідомлення за адресою http://www.sadko.ua/contact-us Ми маємо право, на наш власний розсуд, заборонити вам реєстрацію з будь-яких певних поштових сервісів або компаній з надання послуг зв'язку через Інтернет.

6. Особа, яка надає інформацію на веб-сайті

Надаючи на наш сайт контент, ви погоджуєтеся, що такі матеріали є слушними, конструктивними і значущими у відповідному контексті, а також не міститимуть інформації, яка (1) може бути незаконною або в іншому відношенні непридатною для публікації, включаючи, крім іншого , відомості наклепницького або образливого характеру по відношенню до будь-якій фізичної особи або організації, (2) може завдати шкоди будь-якій особі або майну або іншим чином завдати образи або заподіяти шкоду будь-якій фізичній особі або організації, (3) може порушувати законні права тієї чи іншої особи (включаючи право на приватне життя або оприлюднення відомостей), (4) має порнографічний, непристойний, образливий, вульгарний, непристойний або загрозливий характер, (5 ) є культурно або етнічно неприйнятним або (6) закликає до будь-якої незаконної діяльності або заохочує її.

Перед тим як ви надасте будь-які матеріали, ви докладете достатньо зусиль для пошуку і видалення вірусів і інших шкідливих або руйнівних програм. Ви також не передаєте нам листи, що розсилаються по декількох адресах з метою подальшого розсилання іншим адресатам, які не створюєте «піраміди», не проводите опитування і не звертаєтеся з проханнями. Крім того, ви не підробляєте «шапки», що передують інформації і вказують на її джерело, і не маніпулюєте з відомостями про ідентифікацію особи або компанії, а також з іншими даними з метою приховування походження будь-якого Контенту і / або контенту Користувача, що передається через наш веб-сайт, а також не імітуєте вашу присутність на веб-сайті. Ви не заважаєте роботі і не заважаєте функціонуванню наших сайтів, серверів і мереж та не робите інших дій, які пов'язані з невиправданим або зайвим навантаженням на нашу інфраструктуру.

Ви підтверджуєте, запевняєте та гарантуєте, що для користувача контент, що надається на веб-сайт, не порушує майнових прав інших осіб, включаючи, крім іншого, авторські права, товарні знаки і патенти, а також зобов'язання щодо збереження конфіденційності.

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що будь-які ваші ідеї, уявлення або репліки, а також будь-який інший контент користувача, наданий вами через веб-сайт, який не захищений правами на інтелектуальну власність, може бути використаний будь-якою іншою особою, яка надає інформацію на веб-сайті, без винагороди на вашу користь або без посилання на вас як автора такого контенту.

Ви надаєте «Садко», її дочірнім компаніям, афілійованим особам та партнерам незворотню, вільну від сплати гонорарів, не ексклюзивну, ліцензовану, що діє по всьому світу згоду, на використання, відтворення, підготовку похідних робіт, розподіл, публічне використання, публічне відображення, передачу та опублікування контенту Користувача, наданого вами на цьому веб-сайті або на будь-якому іншому веб-сайті «Садко» або в будь-яких інших маркетингових матеріалах або в матеріалах, що відносяться до зв'язків з громадськістю, в будь-яких засобах інформації.

Ви особисто несете відповідальність за ваш власний користувацький контент і наслідки його розміщення на веб-сайті, надання або опублікування на ньому. «Садко» має право, хоча і не зобов'язаний переглядати і контролювати користувацький контент до і/або після його додання на веб-сайті. Однак ви визнаєте, що ми не можемо контролювати або переглядати весь користувацький контент. «Садко», її дочірні компанії, афілійовані особи, партнери, ліцензіати і постачальники не будуть і не можуть нести відповідальність за точність, повноту, якість і дійсність користувацького контенту, розміщеного на веб-сайті третіми сторонами, без будь-яких обмежень.

«Садко» не підтверджує ніякого користувацького контенту і ніяких думок, рекомендацій або порад, представлених в ньому, і прямо відмовляється від будь-якої відповідальності в зв'язку з Користувацьким контентом.

«Садко» має виняткове право і можливість редагувати та / або видаляти повідомлення або будь-який інший користувацький контент, який є неприйнятним, неправомірним або так чи інакше порушують ці Умови по тій або іншій причині в будь-який час без повідомлення на цей рахунок. Будь-якому користувачеві, який вважає, що наданий для користувача контент є неприйнятним або невідповідним, рекомендується негайно зв'язатися з «Садко» через форму контактів на сайті. Після отримання такого повідомлення ми приймемо достатні заходи і приймемо будь-які дії, які ми вважатимемо за потрібне, в найближчі терміни. Оскільки даний процес не автоматизований, ви повинні знати, що ми не можемо негайно видалити або відредагувати конкретний користувацький контент.

7. Обмеження відповідальності

НІ «САДКО», НІ ЇЇ ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ПАРТНЕРИ, ЛІЦЕНЗІАТИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ І НЕПРЯМІ, ПОБІЧНІ, ШТРАФНІ, ПОБІЧНІ ТА ІНШІ ЗБИТКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ У ЗВ’ЯЗКУ З ДОСТУПУ ДО ВЕБ САЙТУ АБО КОНТЕНТУ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ТАКОГО ДОСТУПУ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ, А ТАКОЖ У РЕЗУЛЬТАТІ ТАКОГО ДОСТУПУ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО «САДКО» БУДЕ ПРОІНФОРМОВАНИЙ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ, ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, КОЛИ ЗБИТКИ Є ПРЯМИМ І ВИКЛЮЧНИМ СЛІДСТВОМ НЕПРАВОМІРНОЇ ПОВЕДІНКИ АБО ГРУБОЇ ХАЛАТНОСТІ З БОКУ КОМПАНІЇ «САДКО».

Якщо ви проживаєте в країні, яка не допускає вищевказані винятки та обмеження відповідальності або відмову від гарантій, викладений у статті 4 вище, такі винятки та обмеження на вас не будуть поширюватися, але тільки в тій мірі, в якій такі винятки та обмеження неприпустимі. У цьому випадку зазначені винятки та обмеження обмежуються на максимальному рівні, допустимому законодавством.

8. Контент / програмне забезпечення третіх сторін

«Садко» ні за яких обставин не несе відповідальності за контент будь-якого сайту, що належить третій стороні, який доступний з веб-сайту за гіперпосиланням, незалежно від того, чи встановлене ​​така гіперпосилання самим веб-сайтом або третьою стороною відповідно до Умов користування. Будь-яке посилання на нашому веб-сайті на інший сайт не є схваленням такого іншого сайту, і не робиться ніяких запевнень і гарантій щодо точності, своєчасності або придатності контенту того чи іншого сайту, на який веб-сайт має посилання, і ми не несемо за це ніякої відповідальності. Програмне забезпечення, що надається для скачування з веб-сайту або за допомогою нього, ліцензоване згідно з умовами відповідного ліцензійної угоди. За винятком передбаченого у відповідній ліцензійній угоді, програмне забезпечення надається для використання тільки кінцевими користувачами, і подальше копіювання, відтворення або передача програмного забезпечення прямо заборонені.

ГАРАНТІЇ, ЗА НАЯВНОСТІ ТАКИХ, ЩОДО ТАКОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЮТЬ ЛИШЕ В МЕЖАХ, В ЯКІЙ ВОНИ НАДАНІ У ВІДПОВІДНІЙ ЛІЦЕНЗІЙНІЙ УГОДІ. «САДКО» ЦИМ ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ЗАЯВ ЧИ ГАРАНТІЇ, В ТОМУ ЧИСЛІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИДУ, ПРИДАТНОСТІ ДО ВИКОРИСТАННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ, ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПАТЕНТІВ ЩОДО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

9. Авторські права та товарні знаки

Авторські права і всі інші майнові права на Контент, який надається компанією «Садко», її афілійованими особами, дочірніми компаніями, ліцензіатами і / або іншими партнерами, програмне забезпечення для роботи і публікації веб-сайту, компіляція даних на веб-сайті, а також порядок, послідовність і організація веб-сайту належать ТОВ "Садко Україна" і / або іншим її партнерам і ліцензіатам. Всі права на Контент, прямо не надані в цих Умовах, захищені. SADKO є зареєстрованим товарним знаком ТОВ "Садко Україна". SADKO і всі інші зареєстровані товарні знаки ТОВ "Садко Україна" і її дочірніх підприємств є важливими активами компанії. Належне використання товарних знаків має особливо важливе значення, і ви повинні слідувати вказівкам «Садко» при згадці продукції і послуг нашої компанії. Використання і реєстрація найменування SADKO зарезервовано виключно нашою компанією. Ви не маєте права реєструвати і використовувати найменування компанії, встановлене законом найменування, торговельну назву, доменне ім'я і інші найменування, вказівки і опису, в які входить найменування SADKO, найменування подібне до цього або будь-яке інше найменування, яке включає частину найменування SADKO, і таке реєстроване або таке, що використовується, найменування не повинно включати будь-який інший зареєстрований товарний знак компанії ТОВ "Садко Україна".

10. Майнові права, відповідно до цього веб-сайту

Даний веб-сайт є загальнодоступним, і будь-яка інформація, що надається на ньому, не вважається конфіденційною.

Ви визнаєте, що, представляючи будь-які відомості, включені в користувацький контент, наданий вами, ви здійснюєте «поширення» такої відомості згідно з відповідними патентними законами. Ви визнаєте, що будь-який користувацький контент, представлений і / або обговорюваний на веб-сайті, може підлягати дії патентних прав «Садко», її дочірніх компаній, афілійованих осіб, ліцензіатів, інших партнерів і третіх сторін, а також їх прав на авторські права, товарні знаки і іншу інтелектуальну власність. Якщо ви будете розглядати можливість використання будь-яких ідей, пропозицій або рішень або іншого Користувацького контенту, представленого на веб-сайті, ви зобов'язані отримати відповідні права на інтелектуальну власність перед тим, як їх використовувати тут.

11. Відшкодування збитків та звільнення від відповідальності

Ви погоджуєтеся відшкодувати «Садко», її дочірнім компаніям, афілійованим особам, ліцензіатам, іншим партнерам і постачальникам, а також їх відповідним посадовим особам, директорам, співробітникам, акціонерам, юридичним представникам, агентам, правонаступникам збитки, витрати і витрати (включаючи гонорари адвокатів та інших фахівців у розумних межах та судові витрати), захистити їх від таких збитків, витрат і витрат за будь-яку відповідальність, яка може виникнути в результаті розміщення матеріалів на веб-сайті, контенту чи передачі будь-якого повідомлення, даних, матеріалів або будь-якого іншого Користувацького контенту, який ви надаєте на веб-сайт, а також з порушення вами цих Умов користування. У разі будь-якої скарги або незаконної дії, що виникає з того чи іншого повідомлення або будь-якого іншого Користувацького контенту, розміщеного вами на сайт, «Садко» залишає за собою право розкрити про вас особисті відомості, а також будь-яку іншу інформацію про вас, яку «Садко» може мати в своєму розпорядженні.

Якщо у вас виникне суперечка з одним або декількома користувачами, ви звільняєте «Садко», її дочірні компанії, афілійовані особи, партнерів та постачальників, а також їх відповідних посадових осіб, директорів, співробітників, акціонерів, юридичних представників, агентів, правонаступників і правонаступників від будь-яких відомих і невідомих претензій, вимог та шкоди (фактичних і непрямих) будь-якого роду, які можуть виникнути в результаті такого спору або бути пов'язані з ним.

12. Закриття сайту

Ми маємо одноосібне право в будь-який час закрити веб-сайт або деякі його сторінки з будь-якої причини без повідомлення або чиєїсь згоди на цей рахунок. Ми не будемо нести ніякої відповідальності за нездатність зберегти або видалити будь-якої Контент і / або користувацький контент, представлений на веб-сайт.

13. Продукція «Садко»

На веб-сайті можуть бути присутні посилання на продукцію і послуги «Садко», які можуть бути недоступні в окремій країні. Будь-які такі посилання не передбачає і не гарантує, що продукція або послуги будуть доступні в будь-який час в будь-якії окремії країні. Щоб отримати більш детальну інформацію, ви можете звернутися в місцеве представництво «Садко».

14. Вирішення спорів

Умови користування регулюються законодавством України і тлумачаться відповідно до нього. Ви погоджуєтеся з невиключною юрисдикцією судів Ужгорода, України, щодо будь-яких суперечок, претензій і позовів, які можуть виникнути з Умов користування або вашого користування цим веб-сайтом, а також щодо них або в зв'язку з ними, включаючи будь-які суперечки Умов користування, за тієї умови, що ви погоджуєтеся представляти будь-які такі спори, претензії та позови виключно до судів Ужгород, Україна.

15. Незалежність пунктів

Якщо будь-який пункт цих Умов користування буде визнано незаконним або нездійсненним в примусовому порядку, таке недійсний пункт має бути замінений дійсним пунктом, який в максимальній ступені відповідає наміру, з яким початковий пункт був введений до цих Умов, а решта пунктів залишаються в повній силі і дії.

16. Відсутність факту відмови від прав

Нездатність «Садко» привести у виконання будь-яку частину цих Умов користування не представляє собою відмову від прав «Садко» згідно з цими Умовами користування, стосовно дій з боку будь-якої особи в минулому або в майбутньому. Ні отримання компанією «Садко» будь-яких засобів, ні факт того, що будь-яка особа сподівалася на дії «Садко», не рахується відмовою від Умов користування в будь-якої їх частини. Тільки письмова відмову від прав або скасування умов, підписана уповноваженим представником «Садко», мають юридичну силу.

17. Заголовки

Заголовки пунктів Умов користування служать виключно для зручності посилання, не є їх частиною і ніяк не впливають на значення або тлумачення Умов користування.

Дякуємо вам за вступ до спільноти користувачів нашого веб-сайту.

Присоединяйтесь к нам