Серія PRO

Мотоблоки SADKO PRO

Мотоблоки SADKO PRO - техніка, створена для досвідчених садівників. Нові інженерні рішення дозволили збільшити моторесурс і скоротити час на обробку землі мотоблоком. Тепер польові роботи займають лише кілька днів в сезон. Двигуни з верхнім розташуванням клапанів OHV, виготовлені за власними розробками та досвідом, економні, стійкі до навантажень, не схильні до корозії. А редуктор і зчеплення легко витримують інтенсивні навантаження.

Широкий спектр додаткового зовнішнього обладнання, регулювання ширини обробки грунту, а також проста система монтажу обладнання на вал відбору потужності дозволяє виконувати повний спектр робіт мотоблоками SADKO PRO.

M-500 PRO | M-900 PRO | M-1265 PRO

Пили ланцюгові SADKO PRO

Створюючи ланцюгові пили SADKO PRO, ми використовували самі передові європейські технології. Завдяки цьому продуктивність даних пил вище на 15%, ніж у стандартних моделей SADKO.

Двигун, при невеликій масі і використанні передових технологій, дозволяє досягти максимальну швидкість уі 12 000 об / хв, всього лише за 0,5 секунди, забезпечуючи швидку комфортну роботу при будь-яких умовах.

Ретельний європейський підхід до кожної, навіть самої крихітної деталі вигідно відрізняє SADKO PRO. Кований коленвал і кований шатун, хромовані стінки циліндра - значно збільшують термін служби ланцюгових пил та роблять їх більш надійними.

GCS-510E PRO

Верстат для заточування ланцюга SADKO PRO

Унікальний верстат для заточування ланцюгів, у якого є чотири особливі переваги:

1. Миттєва зміна глибини заточування натисненням однієї кнопки.
2. Ланцюг можна протягувати однією рукою.
3. Ріжуча головка вже нахилена під кутом до ланцюга.
4. Верстат простий і надійний

Жорстка фіксація на столі дозволяє під час обробки точно тримати кут заточування. Ріжуча кромка виходить гостра і рівна по всьому краю зуба. Новий двигун, заточувальний диск більшого діаметра і точна система подачі ланцюга збільшила вдвічі швидкість заточування в порівнянні з іншими моделями.

Верстат спеціально спроектований для робіт у малій майстерні, тому ідеально підійде індивідуальним садовим господарствам.

SCS-85 PRO

Мотокоси SADKO PRO

Відмінна комплектація мотокос SADKO PRO робить їх незамінними для роботи у фермерських господарствах: при скошуванні великих площ з густою ​​рослинністю, для заготівлі сіна, очищенні нової ділянки поля для посіву, видалення дрібних чагарників або сухих рослин.

Спеціальне електролітичне покриття стінок циліндра знижує знос і збільшує термін служби двигуна. Кований металевий вал дозволяє мотокосі працювати стабільно і безперебійно, а посилений редуктор професійної конструкції справляється з високими навантаженнями.

Зручні "велосипедні" ручки дозволяють максимально безпечно і зручно управляти мотокосою, широкі плечові ремені знижують навантаження на руки, що сприяє роботі протягом тривалого часу без втоми.

GTR-2200 PRO | GTR-2800 PRO

Двигуни SADKO PRO

Серія чотиритактних двигунів SADKO PRO пристосована для роботи в складних умовах на силовому обладнанні або обладнанні малої механізації.

Карбюратор забезпечує гарантований пуск і безперебійну роботу при різних навантаженнях. Чавунна лита гільза вбудована в алюмінієвий блок циліндра, що надає йому монолитну твердість, підвищує моторесурс і підвищує основні технічні характеристики двигуна. Посилені ребра радіатора і нова продумана система примусового повітряного обдуву двигуна ефективно відводять зайве тепло від блоку циліндра.

А сталевий, кований коленвал, виконаний на високоточному обладнанні, не підводить навіть при найінтенсивніших навантаженнях і відповідає високим професійним вимогам механічної міцності.

GE-200PRO|GE-390PRO|GE-270PRO|GE-200_R_PRO

Присоединяйтесь к нам